Hakkında

Saklibahce.ORG 2014 senesinde chat sohbet alanında aktif hale getirilerek ücretsiz ve üyeliksiz muhabbet sitesi hizmeti vermektedir. Türkiye'de binlerce chat sohbet sitesi bulunurken neden saklibahce.org açılma gereği duyulmuştur? Çünkü kurucusu binlerce siteyi analiz edip bu sohbet odaları içerisinde samimiyeti göremeyip, samimi bir chat sitesi oluşturma düşüncesi ile yola çıkmıştır. O günden bu yana neler değişti? 2014'den 2019'a kadar ki süre zarfı içerisinde %65 amacımıza ulaştık.


Misyon

Sohbet odaları alanındaki %65'lik samimi ortam felsefemizi katlayıp %100 yapmak için çaba sarfetmekteyiz. Misyonumuz ülkemizin fazla sayıdaki sohbet sitelerinden farklı olup az ve öz yani kaliteli düşüncesi ile sunum yapmaktır.


Vizyon

Facebook, twitter, google plus, linkedin, pinterest, instagram vb. sosyal paylaşım sitelerinin açılması ile birlikte iRCd alanında gözle görülür bir düşüşe hepimiz şahit olmuştuk. Fakat Sosyal Medya hesaplarındaki kişisel bilgilerin kötüye kullanımı ve resimlerin çalınıp başka amaçlar ile kullanılması sosyal medya kullanıcılarını soğutmuştur. Vizyonumuz iRCd üzerinde eskiden bu yana olduğu gibi kullanıcılarımızın gizlilik bilgilerini tarafımızca titizlik ile saklı tutup güvenli eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamaktır.