1. Sohbet

Sitemim Yalnizca Kendime ..

'Aşk ve Sevgi' forumunda YaRen tarafından 26 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. YaRen

YaRen Admin Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    111
    Ödül Puanları:
    43
    Sana değil kizginligim , öfkem , sitemim .. Yalnizca kendime .. Bogazimda düğümlenen bu yaşamıma aslinda .. Söz geciremedigim yuregime .. Tutsa diyorum bir yagmur tüm bedenimi . Tutsa diyorum ellerimden, Tutup en kaygısız mevsimlerle buluştursa ellerin.. Habersiz bir misafir ol gel yüregime ..Dikenli yollarda kanayan ayaklarimla koşayım sana.Bir ömür misafirim ol ..Sana değil hiçbir küskünlüğüm. Dindiremediğim yüreğime yalnızca. Ya gozyaslarim ..Her biri o kadar ağır, o kadar anlamlı ki! Bir ruzgar ol ve ömrümün kuruyan yapraklarını süpürerek es bana, Kirpiklerimde asılı kalan yaşlarımı silerek es bana. Bir küçük ayışığı gözlerime saplanırcasına girsin ..Sanki hiç öyle güzel bakmamış gibi, Sanki gözlerime derin bir güzellik girmiş gibi, Saçlarımı tel tel ayırırcasına düşüversin. Sana değil hiçbir mutluluğum.
    Tek başına yaşamaya alışık bedenim bütün duyguları. Hepsini içine sığdıracak koca bir derya şimdi.
    Yalnızca gizli bir sitem var bakışlarımda yalnizca bir başına kalan ..O da yalnızca kendime…

Bu Sayfayı Paylaş