1. Sohbet

Nuray Sayarı Akrep Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu

'Astroloji' forumunda GitariSt tarafından 28 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

 1. GitariSt

  GitariSt Üye Üye

  Katılım:
  27 Şubat 2017
  Mesaj:
  39
  Alınan Beğeniler:
  10
  Ödül Puanları:
  8
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  AmeLe (:
  Şehir:
  Mersin
  Web Sitesi:
  Akrepler özel hayatlarına düşkündürler Ama görünür bir yerde idareci pozisyonunda olmak da bir diğer istekleridir. Kariyeriniz sizin liderlik yeteneklerinizi ortaya çıkaracak çok iyi bir fırsat çünkü insanlara ilham verebilir, onları ortak hedefler için harekete geçirebilirsiniz. Birçok Akrep burcu insanı yüksek mevkilerde bulunur. Günlük çalışmanızda hızlı akan ve inisiyatif kullanmak gerektiren işlerde bulunursunuz fakat bunu yaparken kendinizi ve diğer insanları sıkıştırmamaya çalışın. Bu yıl Akrep için ilişkilerin, öğrenmenin ve paranın yılı olacak. Bolca seyahat de edebilirsiniz. Bu yıl bazı zamanlar dört bir taraftan çekiştiriliyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Uranüs sizin 6’ncı Güneş eviniz olan Koç burcundan geçerken iş yerinizde değişiklikler olacak. Uranüs bu yıl Güneşle temasa geçene kadar bu değişiklikler sizi etkilemeyecek. Bu değişim iş yerinizin yapı değişimi, iş akışının değişmesi veya bazı çalışma arkadaşlarınızın işten çıkarılması şeklinde olabilir. Uranüs zaman zaman rahatsız edici gelişmeler getirse de 2017 -2018 döneminde cereyan edecek olumlu gelişmeler için kendinizi yeniden konumlandırmanıza yardımcı olacaktır.

  Bu yaz mevsiminde katılacağınız bir seminer, önünüzdeki bir- iki yıl içinde sonuçlarını verecektir. Bazı zamanlar işinize konsantre olamayabilirsiniz. Bu durumunuzun çözümü öğle yemeğinden sonra yürümek olacaktır. Bu sizin sağlığınız için de yararlıdır. Bu arada soğuk algınlığından ve nezleden korunun. Satürn ve Uranüs’ün birlikteliği daha sağlıklı bir yemek yeme alışkanlığına geçmenize neden olacak. 2 Şubat 2012 yılında Balık Burcuna giren Neptün, 2025 yılına kadar bu burçta yapacağı geçişe devam edecek. Bu aradaki yıllarda Neptün geçişinim getireceği etkileri; çocuklar, yaratıcılık, romantizm ve spekülasyon gibi gündem konularınızda hissedeceksiniz. Neptün’ün faydalanabileceğiniz en büyük etkisi yaratıcığınız üzerinde olacaktır. Siz kendiniz öyle hissetmeseniz bile aslında değerli bir yaratıcı yönünüz var. Sadece ne konuda çalışacağınızı bulmanız lazım. Bahçecilik, ahşap işleri, resim heykel vs… Uranüs’ün geçişi sırasında yaratıcı bir meşgaleyle uğraşmak, akşam üstülerinizi ve hafta sonlarınızı sakinleştirici bir zaman haline getirecektir.

  Neptün 5’inci Güneş evinizdeyken spekülasyona dikkat edin. Borsada kazanıyor gibi görünmeniz aslında doğru olmayabilir. Aynı şekilde romantik ilişkilerinizde de dikkatli olmalısınız. Uzun dönem ilişkileriniz için Neptün’ün varlığı pozitif bir etki yaratsa da yeni tanışacağınız biri ilk anda ayaklarınızı yerden kesebilir. Neptün’ün geçişi sırasında çocuklarınız sizin için bir gizem olabilirler. Onların yetenek ve başarılarını gerçekçi bir gözle görmelisiniz. Arkadaş seçiminizde insanları hayatınıza davet etmekte çok seçicisiniz. Akreplerin genelde birçok tanıdığı vardır ama çok az sayıda arkadaş edinir. Bu insanlar kendilerini Akrep burcu insanına kanıtlamış ve yakın çevresine girebilmiş kimselerdir. Bu insanların bazıları iş arkadaşlarıdır ya da Akreplerin bir organizasyonda tanıştığı insanlardır. İyi tanıdığınız insanlarla kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Aşkta, romantizm ve tutku hayatınızın olmazsa olmazlarıdır. Aşık olduğunuz kişiden gelecek duygusallığa ihtiyacınız var. Siz gerçekten sahiplenici bir insansınız çünkü sevdiğiniz insan olmadan başka bir hayat yaşamayı düşünemiyorsunuz. Bu huyunuz, sonuç olarak gereksiz kıskançlıklara sebep olabiliyor. İlişkinize zaman içinde zarar verebiliyor. Sevdiğiniz kişiyi yüksek romantizminizle sevin ve ilişkinize inancınız tam olsun. Bir Boğayla duygusal ilişkiniz olabilir ya da su burcu olan Yengeç ve Balık’la… Başak ve Oğlak burçları çoğu zaman Akrep burcuyla uyumludur ama Akrep, Aslan ve Kova burçları sizinle uyum sağlamayabilir. Aile ilişkileriniz; aile fertleriyle aranızda bulunan kopmaz bağlardan oluşuyor. Bazı aile fertleri sizin en iyi arkadaşınızdır. Bazıları aile bireyleriyle de çok az temasınız oluyor. Bir anne veya baba olarak; tamamen yumuşak bir dokunuşsunuz. Çoğu zaman kendinizi ve çocuklarınızı iyi hissettirmek istiyorsunuz. Onları iyi hissettirmeye çalışırken yaptıklarınızı ara sıra sorgulamanız gerekebilir.

  Çocuklarınıza rehberlik yapıp onlara hayatın değerlerini öğretmeniz, hepiniz için çok daha iyi olacaktır. Yönetici gezegeniniz olan Plüton, Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Dolayısıyla kardeşlerinizle ve komşularınızla iletişiminiz artacak. Diğer yandan bu geçiş sizi derin düşünmeye de sevk edecek. Böylece kendinizi daha iyi tanıyacaksınız. Bu geçiş bir şeyler öğrenmek adına sizin açınızdan büyük bir fırsat. Çevrenizdeki insanlarla daha çok bir arada olun. Yakında Plüton, Uranüs ve Koç burcunda çatışacak. Bu çatışma komşularınız, kardeşleriniz veya iş arkadaşlarınızla aranızda bir takım çatışmalar yaşanmasına neden olabilir. Bu dönemde sakin olun ve geleceği düşünün. Her zaman karşı çıkmak pek akıllıca değildir, bazen işi akışına bırakmanız gerekmektedir.
   

Bu Sayfayı Paylaş