1. Sohbet

Herşeye Rağmen ..

'Edebiyat' forumunda YaRen tarafından 3 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. YaRen

YaRen Admin Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    111
    Ödül Puanları:
    43
    Hayat bazen garipliklerle doludur hemde bize içinde bulunduğumuz günü bile unutturacak kadar . Aslında içimizi acıtan da o acıyı geçirecek olanda hep aynıdır . Dönüp dolaşıp hep ayni kişiye açılır kapılarımız .. Yanlizligimiz ve yanılgılarımız hep ayni kişiye aittir aslında . Bazen söyleyemeden yazdığımız cümleler bile .. evet hep ayni kişi . Hayallerden kopmayan kapatılamayan bir parça gibi bazen .. En dibe vurulmuş bir hal gibi .. Dönüp dolaşıp rastladığımız yanlizligimiz gibi ..
    Bazen söylenmemiş sözlerimdeki acılarımda seviyorum seni .. Biraz kırık biraz tam ama kabul et sende hicbir zaman bana tam değildin .. Ben her daim seni sevdiğimi haykırırken sen her daim uzak kalmaya çalıştın .. Ummadığım bir anda uzerimde yakaldadigim o bakışların bağladı aslında beni sana . O anda milyonlarca neden ve niçinkerime yanıt oldun . O an anladimki hayat üç maddeden ibaretmiş sevdiğimiz kişi icin ..
    Onunla yada onsuz ..
    Yada ona rağmen ..
    Veya ona dair herşey .. işte hayatımız sevdiğimiz insan icin bu maddelerden birine tutunmakmış ..
    Ben sensiz herzaman yaşadım .. Sensizken sana dair de yaşadım .. Şimdi ise Sana Rağmen yaşıyorum ..

Bu Sayfayı Paylaş