1. Sohbet

Zor olucak ama birqun unutulacaksin...

'Aşk ve Sevgi' forumunda x-_-x tarafından 4 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. x-_-x

x-_-x Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    40
    Ödül Puanları:
    18
    Herkes qibi hersey qibi senide unutacaqim bir qun zor olucak her lafinda her anida her hatirada bicak saplanacak bu kalbe belki ama bir qun basaracaqim unutmayi ben zaten hep tek yasadim tek sevdim tek sevgili oldum tek hayal kurdum ben omurluk istedim sen anlik ben sevmek istedim sen sevilmek ben gelmek istedim sen gitmek hep boyleydik biz ben aslinda seni degil seni sevmeyi sevdim cunku yureqimde aklimda bambaskaydin sen aklimda yarattiqim kisiyle senin alakan yoktu bana ozeldin benimdin ne olursak olalaim kopmuyacaktik gitmeyecektik yaptiqimiz hatalari duzeltmek icin geri gelecektik ben geldim... sen nerdesin ? Yoksun herzamanki qibi yoksun hic bir zaman olmadin ki beni ne olarak gorduqunu daha iyi anliyorum belkide belkide yasadigim hayat seni qeri cekiyor belkide ben senin istediqin seylere sahip deqilim aslinda ben hic biseyim sen herseysin ben seni hic kazanamadim cok uqrastim ama olmadi belkide artik unutmayi oqrendim bunu basaricam unutucam kendimi yeniden kazanicam hayatla olan kuslugumu bozucam benimde hayatim yeniden baslayacak bu sana olan kizqimliqim deqil kendime olan quvenim....

YaRen bunu beğendi.
  2. YaRen

YaRen Admin Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    111
    Ödül Puanları:
    43
    Rabbim bizleri nasip etmeyecegi sevdalar arkasindan suruklenmemize izin vermesin insallah ve kimse yasattigini yasamadan gebermesin ..

x-_-x bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş