1. Sohbet

Stranger Things dizisi

'Güncel Medya' forumunda Banu Demirci tarafından 13 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Banu Demirci

Banu Demirci Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Selam arkadaşlar,
    Stranger Things dizisini izlemeyen var mı? Eğer varsa hemen harekete geçsin bence. Böyle bir dizi yok olamaz yani! O kadar dizi haberleri
    takip etmişliğim var. Bu diziyi kendim keşfettim düşünün. O kadar güzel, eğlenceli ve gerilim dolu ki hepsi bir arada muhteşem yani. İlk zamanlar muhteşem kurgusuyla değil 80'lerden ilham alan kaliteli soundtrack'iyle de ilgi odağı olmuştu. Dizinin ikinci sezonunun soundtrack'i ilkinden bile çok sevilince yapımcılar ellerini çabuk tutup hayranları fazla bekletmeden yeni plakların müjdesini verdiler. Michael Stein ve Mark Donica ortaklığı olan SURVIVE grubu tarafından yapılan müzikler Aralık ayında üç farklı renk seçeneğine sahip setler halinde piyasada olacak. Bu plak setlerinin içerisinde dizinin öne çıkan karakterlerinin posterleri ve dizinin promosyon görselleri de yer alıyor! Stranger Things hayranları bu setleri eminiz ıskalamayacaktır. oyun haberleri bekliyorum ben bu alanda açıkçası. En azından bu dizinin oyunu hiç de fena olmazdı.

Bu Sayfayı Paylaş