1. Sohbet

kışlık bot modelleri

'Erkeklere Özel Paylaşımlar' forumunda Sibel Çiçekçi tarafından 10 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Sibel Çiçekçi

Sibel Çiçekçi Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar herkese selam,
    sizlerden kışlık bot için tavsiye isteyeceğim ancak sıradan bir bot istemiyorum. Malum ne zaman güneş açacak ne zaman ortalığı sel götürecek belli olmuyor. Özellikle dağcıların, doğa gezileri ile ilgilenenlerin giydikleri 4 mevsim kullanılabilen botlardan anlayan varsa lütfen bana tavsiyede bulunsun. Şuanda kullandığım cat bot hem kayma yapıyor hemde sıcak tutmuyor.Bana önerebileceğiniz yere sağlam basan,karda buzda kaymayan,ayağımı sıcak tutucak,hafif ve kaliteli bot varmıdır? Bakındım baya ama fiyatlar oldukça pahalı görünüyor. Biraz araştırınca görüyorsunuz ki erkek bot fiyatları uçmuş gitmiş. Bana böyle 150-250 tl arası bir şey lazım. Hani biraz daha zorlarsam belki 300 olabilir en fazla. Ben de sınırlı bütçeyle işin içinden çıkamadım açıkçası. Şimdi bana güzel bir bot lazım biraz araştırdım da o klasik şekilde sanırım timberland diyorlar onları beğenmedim giydiğiniz botlardan tavsiye eder misiniz Sizden öneri bekliyorum.
    Şimdiden çok çok teşekkürlerimi sunar İyi günler dilerim.

Bu Sayfayı Paylaş