1. Sohbet

Bot bakımı yaparken daha da kötüleştirmek

'Bayanlara Özel Paylaşımlar' forumunda Sibel Çiçekçi tarafından 25 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. Sibel Çiçekçi

Sibel Çiçekçi Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar,
    6 ocakta eşimin şirketinin düzenlediği bir yılbaşı eğlencesi olacak. E biliyorsunuz ki kış şartları iyice bastırdı. Ben de normalde geçen seneden kalma botlarımı idare ediyordum. Çocuk falan oldu masraf çıkarmayayım diye ama böyle bir yemeğe de o botlarla gitmek istemiyorum. bayan deri bot hakii deri olunca fiyatlar katlanıyor biliyorsunuz. E benim geçen yıldan aldığım bot bayağı gerçek deriydi ama işte yıprandı tüm kış giyince. Buna bakım yapayım dedim. Açtım bir internet sitesinden nasıl yapılır bakımı diye. "Hiç bir şeye ihtiyacınız olmadan tamamen evdek bulunan malzemeler ile ayakkabılarınıza bakım yaparak, ayakkabınızın ömrünü uzatabilir daha uzun süre kullanabilirsiniz. Islak ve çamurlu ayakkabılar temizlenirken veya kurutulurken, yapılan hatalar yüzünden, farketmeden ayakkabılarınızın ömrünü nasıl kısalttığınıza dair bilgiler eşliğinde, evde kolayca ayakkabı bakımı yapmayı öğreneceksiniz." Yazıyordu. Talimatları aynen uyguladım. Ayakkabının rengi döndü. Dolayısıyla onu giyemiyorum.
    Sizden ricam bana uygun fiyatlı bayan bot modelleri önerebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler, iyi günler dilerim

garfield bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş