1. Sohbet

The Incredibles Geliyor

'Güncel Medya' forumunda Bilge Yazmalı tarafından 22 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Bilge Yazmalı

Bilge Yazmalı Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar geçen gün gezi yazıları için blog sayfalarını gezerken bir habere rastladım ki inanamayacaksınız!
    Çocukluğumuzun en sevilen süper kahraman ailesi, tam 14 yıl sonra geri dönmeye karar vermişi:) 2004 yılında vizyona giren The Incredibles, kuşkusuz tüm zamanların en sevilen animasyon filmlerinden biri. Pixar ile Walt Disney'in, Toy Story ile başlayan işbirliğinde önemli virajlardan biri olan film, eşi ve çocukları ile beraber sakin ve sıradan bir yaşam düzenine geçen Bob Parr adlı süper kahramanın maceralarını konu ediniyor. Yayınlandığı dönemde büyük bir başarı yakalayan ve animasyon tutkunlarının gönlünde adeta taht kuran The Incredibles'e tam 14 yıl sonra devam filmi geliyor.
    Ben sıkı bir sinema haberleri takipçisi olarak bunu duyduğum günden beri uyuyamıyorum :)
    Şaka gibi geliyor çünkü en sevdiğim filmlerden biriydi. İzlemek için sabırsızlanıyorum. Şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar izleyin!

Bu Sayfayı Paylaş