1. Sohbet

SimDi iki Yabanciyiz ..

'Aşk ve Sevgi' forumunda YaRen tarafından 18 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

1. YaRen

YaRen Admin Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    111
    Ödül Puanları:
    43
    Hicbir zman hicbirseyden tam olarak emin olmadim . Ne Aşkımdan , Ne Savaşımdan.. Ne senden neDe kendimden .. Oyle bir zamanda ve yerde yaşıyoruz ki insan bir türlü emin olamıyor .. Bazen beni cok sevdigini düşündüm bazende aptalca geldi bu düşüncem .. Insan kendi sevgisinden bile emin olamazken baskasinin sevgisinden nasil emin olabilirdiki .. Hic bitmeyecek diye başladım seni sevmeye ve emin oldugumu sandim fakat degisiyormus insan .. Ben degismesem Sen degisiyormussun .. Iki insanin karsi karsiya gelmesi binlerce degisimi kabullenmesi demektir .. Ben sende cok Değiştim .. Sen bende helkode bu yüzden cok kalmadin kalamadin .. Seni sevdikce Sen oldum ve sen zamanla kalbinde iki tane SeNi tasiyamadin .. Simdi düşünüyorumda cok fazla sen olmak iyi gelmiyormuş iliskiye .. Insan kendi gibi kalmaliymis severken . Cok baglanmamali bütünlesmemeliymis .. Sen beni cok fazla degistirdin ve ben sana benzedikce bir heyecanimiz kalmadi .. Oysa biz cok baskaydik .. Ben baska , Sen Baska ve biz bu sekilde ortak olmaliydik AsKa .. Olamadik gittin ve bittin .. Bende bittim senden sonra .. Simdi iki yabanciyiz seninle ve Ben yine Cok DegiStim senden sonRa .

2. Sewim

Sewim Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Sanırım ayrılığın en acı tarafı da bu, bir zamanlar canım dediğin bir zaman sonra acım oluyor.

YaRen bunu beğendi.
  3. YaRen

YaRen Admin Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    111
    Ödül Puanları:
    43
    Ki alismak zorunda kalMakta buna dahil..

Bu Sayfayı Paylaş